Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ile eantenman.com üzerinden kullanıcıların eantenman.com’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum günü, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

eantenman.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

eantenman.com, kişisel bilgilerin ve eantenman.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. eantenman.com bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, eantenman.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, eantenman.com’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

eantrenman.com'un hizmet yapısı gereği kullanıcıların görünüm, kişisel bilgileri diğer eantrenman.com kullanıcılarına açıktır kullanıcılar bu bilgilerden dilediklerinin diğer eantreanman.com kullanıcılarına paylaşımını diledikleri zaman durdurabilirler. bir başka kullanıcının kişisel bilgilerini bir başka eantrenman.com kullanıcısının değiştirmesi olanaksızdır. Kullanıcının kişisel bilgileri, yalnızca kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının isteği ile kişisel bilgiler eantenman.com tarafından da güncellenebilecektir.

eantenman.com, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi eantenman.com tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen istekler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

eantenman.com, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

eantenman.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, eantenman.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.